Hra 1: Rekapitulace Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers

Abc
1. června 2017; Oakland, CA, Povinný kredit: Kyle Terada-USA TODAY Sports

Golden State Warriors a Cleveland Cavaliers se utkají ve finále třetí rok po sobě.

Více zSkryté dálkové ovládání

Vypadá to, že finále trvalo věčnost, než se sem dostal. Většinou kvůli tomu, že oba týmy mají úplnou kontrolu nad svými konečnými nepřáteli konference. Cleveland Cavaliers vyřadili Boston Celtics v pěti zápasech a Golden State Warriors vyhráli čtyři zápasy v řadě, a přesto v této sezóně ještě neprohráli play -off.

maminka červen 2016

Po prvním čtvrtletí vedou Warriors 35-30, a podle Statistiky a informace ESPN , Warriors jsou v této sezóně 21: 0, když v první čtvrtině vstřelili 35 a více. Kevin Durant byl v této čtvrtině obrovským klíčem a byl by zbytek hry. První snímek byl možná nejlepší čtvrtinou jeho kariéry. Nasbíral 10 bodů, pět asistencí a míč neproměnil. Bylo to takové dominující čtvrtina pro Duranta je teprve třetím hráčem z posledních 15 finále NBA, který dokázal tato čísla za čtvrtinu vynést. Spojení s LeBronem Jamesem a Kobe Bryantem.

Do konce poločasu vedli Warriors o osm bodů. Většinou kvůli hře Kevina Duranta a tříbodových ukazatelů Stephena Curryho, ale také kvůli úsilí v barvách, Golden State by outscore Cleveland 42-16 dolů nízko. Durant měl šest dunků, nejvíce, co kdy měl, byly čtyři v zápase play -off. Dalším klíčovým aspektem hry byla obrana Klaye Thompsona. Předčasně vypnul Kevin Love i Kyrie Irving.

Druhá polovina

Ve třetí čtvrtině získali Warriors 13 rovných bodů. Během prvních čtyř minut také vyřadili Cleveland. Na konci třetího rámce Golden State by nakonec překonal Cavs o 13 bodů a prodloužení jejich vedení na 93-72. Cleveland by měl 16 obratů na Warriors čtyři. Největší rozdíl byly body v barvách (50-26) a útočné bodování rychlých brejků (20-7). Steph Curry a Kevin Durant outscovali Cavs jako tým 21-20.

Ve čtvrtém čtvrtletí byli Warriors neúprosní na hranici 4:05, Cavs vytáhli předkrmy, zatímco Golden State zvýšil 105-87. Warriors by nakonec vytáhli své předkrmy o dvě minuty a vyhráli 110: 89.

Tři velké rozdíly v této hře hrály roli ve hře s obraty (20-4), procentem branek (42,5-34,9) a asistencemi (31-15), vše ve prospěch Warriors. Cleveland prostě nemohl ovládat míč, a když to udělali, střelba tam nebyla, ale ani oni nebyli schopni dát gól. Cavs by odskočili Warriors (59-50) a procento tří bodů bylo těsné, přičemž Golden State střílelo lépe o méně než procentní bod.

x bije svou přítelkyni

Cavaliers:LeBron James se stal prvním hráčem s 6000 kariérními body v play-off a přes Reggie Miller se pohybuje ve třech směrech.Válečníci:Klay Thompson se stále potýkal se střelbou, když minul všech pět svých tříbodových bodů a získal jen šest bodů. Jeho obranná hra byla vynikající a udržuje ho v základní sestavě. Steve Kerr se k trenérským povinnostem nevrátil.

Hra 2 se hraje v neděli v 8:00 a 7:00 na ABC/ESPN.